دانلود pdf تمرینات اسنوکر حرفه‌ای- تمریناتی در سطح ملی

 در زمان کمتری با تمرینات حرفه‌ای آکادمی آموزش اسنوکر ۱۴۷ به نتایج درخشان برسید

تعیین هدف برای افزایش امتیاز گیری متوالی

زمان هر تمرین ۲۰ دقیقه می باشد و بهترین رکورد شما در ۲۰ دقیقه ثبت گردد

با انجام این تمرین باید سعی کنید برک خود را به بیش از ۵۰ امتیاز متوالی برسانید. اگر این کار را همواره در تمرینات به خوبی انجام دهید مطمئنا در مسابقات هم خواهید توانست.

قدم پنجم- ایبوک تمرینات سطح ملی اسنوکر- ویژه حرفه‌ای‌ها
آکادمی آموزش اسنوکر 147

دانلود را یگان یک بخش تمرینات اسنوکر حرفه ای- تمرینات ملی

برای مدت محدودی رایگان است

نسخه چاپی همه تمرین ها را دریافت کنید

کلیه تمرین ها را به صورت چاپی دریافت کنید. ارسال برای شما رایگان خواهد بود.

"مدت سه ماه این تمرینات را انجام دادم. البته حدود یک سال میشد که اسنوکر بازی می‌کردم اما هیچگاه بیش از ۳۰ امتیاز نگرفتم. در هفته اول نا امید شدم اما ادامه دادم. اثرات تمرینات در پایان ماه اول ظاهر شد و برک من به بیش از ۵۰ امتیاز رسید. الان بعد از گذشت سه ماه که تمرینات حرفه‌ای را انجام می دهم برکم به ۷۰ امتیاز رسیده است.
اصلان کریمی
کرج

تمرینات شامل ۶۴ تمرین مبتدی تا فوق حرفه‌ای است

این تمرینات شامل ۸ فایل pdf است که هر فایل شامل یک بخش معرفی و یک بخش تمرین است. هر فایل pdf شامل ۸ تمرین مختلف است و شامل یک کارت ثبت امتیازات من است.

تمرین اسنوکر برای تازه کارها

۸ فایل pdf را می‌توانید جدا هم تهیه کنید

شما می توانید نسخه pdf دانلودی تمرینات را هم از فروشگاه با قیمت مناسب دریافت کنید، این نسخه را روی تلفن همراه خود داشته باشید و در باشگاه تمرینات هدفمند انجام دهید.

چرا این تمرینات مفید هستند

این تمرینات طراحی شده توسط برترین مربیان اسنوکر جهان هستند. مربیانی که بازیکنان تازه کار را به سطح حرفه‌ای و حرفه‌ای‌ها را به سطح قهرمانی جهان رسانده‌اند. پس مطمئنا این تمرینات کاملا اصولی هستند و شما را تا مرحله حرفه‌ای و حتی قهرمانی همراهی خواهند کرد.

آکادمی آموزش اسنوکر 147

برخی از ویژگی‌های تمرینات اسنوکر

هر تمرین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه

مدت زمان هر تمرین کاملا استاندارد می باشد. شما برای هر تمرین ۲۰ دقیقه فرصت دارید و پس از گذشت زمان نتیجه را ثبت می کنید و به سراغ تمرین بعدی می‌روید. به‌این ‌صورت دچار بی‌حوصلگی و تکرار نمی‌شوید.

نکاتی برای استفاده در بازی

در هر فایل PDF دو تا سه صفحه مطالبی کلیدی وجود دارد که توصیه می کنیم مطالعه کنید. این مطالب حاصل سال‌ها کار و تمرین و مربی‌گری برترین بازیکنان جهان است پس آن‌ها را از دست ندهید

تمام نقاط بازی اسنوکر

نکته مهم دیگر این است که شما برای اینکه تبدیل به یک بازیکن حرفه ای اسنوکر شوید باید وییگی های زیادی داشته باشید و در این تمرینات روی نقاط مختلف بازی چون ضربات راه دور، ضربات ایمنی و تاکتیک بازی و بسیاری موارد دیگر کار خواهید کرد.

گام به گام

تمرینات در سطوح مختلفی طراحی شده اند و شما حتی اگر تازه کار هستید یا یک بازیکن حرفه ای همه این تمرینات یا بخشی از آن می تواند به شما کمک کند تا سریعتر به هدف خود برسید. تمرینات از ۰ شروع و به ۷ می رسند

تمرینات هدف مند

تمرینات طوری تعبیه شده است که شما پس از هر گام و هر مرحله از تمرین به مرحله بعدی می روید. تمرینات از ساده شروع می‌شود و کم کم سخت و سخت تر می‌شود و شما در هر زمان چالش جدیدی را تجربه خواهید کرد.

کارت ثبت امتیازات

یکی از معیارهای مهم تمرین این است که شما باید تمرینات را هدفمند انجام دهید و این ممکن نمی‌شود مگر این‌که نتایج تمرینات خود را با دقت ثبت کنید. این مورد کمتر در بین بازیکنان ایرانی رعایت می شود و شاید به عدم پیشرفتتان مربوط باشد

همین حالا می توانید تمرینات حرفه ای را تهیه کنید

این مجموعه کامل را با قیمت ۹۹ هزار تومان و به صورت چاپ شده+ ارسال رایگان دریافت نمایید

این پیشنهاد فقط برای مدت محدود وجود دارد یعنی به جای پرداخت ۱۴۹ هزارتومان فقط با ۹۹ هزار تومان هم نسخه چاپی و هم دانلودی را دریافت نمایید.

این پیشنهاد فقط برای مدت محدود وجود دارد

 برای شما یک هدیه ویژه داریم پس همین حالا با استفاده از کد تخفیف زیر محصول بالا را با تخفیف تهیه کنید.

۴۰%

برای استفاده از این کد تخفیف مدت محدودی فرصت دارید پس همین حالا اقدام کنید

frt97429

۴۰ درصد تخفیف

به جای ۹۹۰۰۰ تومان

فقط ۵۹ هزار تومان

بستن
بستن